Z okazji miesiąca Języka Ojczystego serdecznie zapraszamy uczniów klas7-8 do udziału w Konkursie Wiedzy
o Języku Polskim, który odbędzie się 23 marca.
To doskonała okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę, zmierzyć się
z ciekawymi zadaniami językowymi oraz poszerzyć znajomość języka polskiego. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłaszanie się do Pani Anny Zdunek



Dnia 13 marca 2026r o godzinie 9.55 w sali 303 odbędzie się szkolny konkurs Sudoku w kategorii kl.4-5 i kl. 6 -7. Zapisy u nauczyciela matematyki Aliny Lejkowskiej